Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i osoby starsze, a w szczególności całe rodziny na Festyn Rodzinny GRAMY RAZEM. Ruszamy już 10 września 2017r. o godz. 11:00. Impreza odbędzie się w Chorzowie na bocznych boiskach Stadionu Śląskiego.

Organizatorem festynu są: Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny oraz Stadion Śląski

PROGRAM IMPREZY

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI DO LAT 13

Zapraszamy dzieci do lat 13 do udziału w turnieju piłki nożnej z atrakcyjnymi nagrodami. Mecze rozgrywane będą na boiskach bocznych Stadionu Śląskiego. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 600 491 494 lub 32 247 18 01

Regulamin turnieju dostępny do pobrania TUTAJ. Karta zgłoszeniowa drużyny dostępna jest TUTAJ. Oświadczenie i zgoda rodzica TUTAJ.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY OD LAT 16

Wszystkich aktywnych fanów piłki nożnej od lat 16, zapraszamy do udziału w turnieju piłkarskim o puchar GRAMY RAZEM. Mecze rozgrywane będą na boiskach bocznych Stadionu Śląskiego. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 507 532 137 lub 32 247 18 01

Regulamin turnieju dostępny do pobrania TUTAJ. Karta zgłoszeniowa drużyny dostępna jest TUTAJ. Oświadczenie dla młodzieży od 16, 17 lat TUTAJ.

GRY PLANSZOWE I KARCIANE – BASTION

Bastion wraz z Silesia on Board serdecznie zapraszają do rozgrywek w grach planszowych i karcianych. Chcesz poznać nowe tytuły, nauczyć się zasad lub po prostu dobrze się bawić? Nie wiesz jaką grę warto kupić na prezent dla dziecka lub znajomego? Świetnie trafiłeś!

W trakcie festynu organizatorzy przedstawią gry i poprowadzą naukę zasad i rozgrywek w wielu popularnych tytułach. Konsultanci wydawnictw doradzą jakie gry warto kupić dla dziecka, dorosłego, całej rodziny lub na imprezę. Ponadto pojawi się wiele gier w formacie XXL m.in. najprawdopodobniej największa Jenga w Polsce! Grajmy Razem!

GRY EDUKACYJNE I KONKURSY PROFILAKTYCZNE W RAMACH KAMPANII „NARKOTYKI – NA CO MI TO”

Świat narkotyków do niebezpieczny świat. Za każdym razem kiedy po nie sięgasz, podejmujesz ryzyko. Czy warto? Przyjdź i weź udział w grach i konkursach profilaktycznych. Porozmawiaj z ludźmi, którzy na co dzień pracują z osobami, które używają lub używały narkotyków i przyłącz się do dyskusji. Miej swoje zdanie i wiedz, dlaczego takie jest !

GRY I ANIMACJE DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI

Najmłodszych zapraszamy na zabawy z animatorem, gry, bańki mydlane, zabawy przy muzyce i sprzętem sportowym. Skorzystaj z naszego dmuchanego zamku, weź udział w zabawach
z innymi dziećmi i ich rodzinami! Baw się razem z nami!

ORGANIZATOR ZAPEWNIA STOISKO Z GASTRONOMIĄ

festyn rodzinny w chorzowie - snrr oraz sfis

%d bloggers like this: